Jdi na obsah Jdi na menu
 


Události 2007

10. 3. 2008

23. 12. 2007 - dneska jsme měli na cvičáku vánoční závody - teda spíš takové skotačení než závodění ... jsou přeci vánoce :-) ... zaběhla jsem si dva pidi parkurky a ve své kategorii štěňátek jsem se umístila na 1. místě :-)

21. 12. 2007 - je mi 10 měsíců :-)

27. 11. 2007 - v neděli jsem byla s kámošem Rokýskem na srazu KK :-))

21. 11. 2007 - je mi 9 měsíců :-)

15. 11. 2007 - jako správná ženská jsem se snažila přesvědčit Luciáše, že nemám co na sebe ... a nenapadlo mě nic lepšího než "si vymyslet" nastydlé ledviny (asi toho řádění v neděli bylo víc než mělo) ... no co si budem povídat, asi to nebyl nejlepší nápad, hned jsem vyfásla nějaký injekce - tentokrát to fakt bolelo, a i když už se tvářím naprosto zdravě musím pít nějaký fuj čas a polykat fuj prášky ... a aby toho nebylo málo, Luciáš má naprosto jiný vkus než já, takže v tom, co mi koupila, odmítám chodit :-) ... a už vůbec ne ven :-))

11. 11. 2007 - jsem si ráno jako obvykle vyběhla na zahradu a ona byla celá pokrytá bílým čímsi, co moc zebalo do paciček a čumáčku a prostě všude ... Luciáš povídala cosi o Martinovi na bílém koni, ale já nikde neviděla ani žádnýho Martina ani žádnýho koně ... když jsem se konečně vzpamatovala, začala jsem s Gordonem v tom čemsi - prý je to sníh - řádit a lítat ... a odpoledne na cviáčku bylo toho bílého ještě víc než u nás doma a já zase řádila jak černá ruka, pro změnu se všema cvičákovskýma kámošema, co měli odvahu dorazit ... a Luciáš zase fotila :-))

4. 11. 2007 - z parsona dalmatinem ... aneb co dokáže trimovací nůž :-))

27. 10. 2007 - konečně zase můžu řádit a běhat a lítat a tak podobně a tak se Luciáš rozhodla, že si pořídí moje současný fotky - zatím aspoň na zahradě ... téda řeknu vám, sláva digitálním foťákům - během půl hodiny vyfotila asi stopadesát fotek, aby jich pak víc jak polovinu během deseti minut vymazala :-)) ... tak jestli chcete, jukněte ;-)

21. 10. 2007 - je mi 8 měsíců :-)

18. 10. 2007 - poslušně hlásím, že kašel jsem zahnala ... ještě mám ale klidový režim a já bych tááák řádila ... :-) ... za poslední týden jsem Luciášovi zničila tolik věcí, že se divím, že mě ještě nepřizabila ... ale na druhou stranu jsem zase ouplně potichoučku, když mě nechá doma samotnou :-))

12. 10. 2007 - jůůů ... jsem velká holka :-) dneska jsem se začala hárat ... a Luciáš mi prý na pár týdnů odstěhuje Hakýska k Lenýskovi ... kruciš, se budu nudit ještě víc, ale je pravda, že je kňourek nějakej dotěrnej poslední dobou, tak to asi bude lepší :-))

10. 10. 2007 - mám malý trápeníčko - stejně jako několika mým přátelům ze cvičáku se mi nevyhnul kašel a jsem marod ... ale naštěstí jen maličko, vyfásla jsem jen nějaký "obyč" prášky a doma se začínám slušně nudit :-))

6. 10. 2007 - Luciáš mě vzala s sebou na slavnosti do Kuksu ... tu pár foteček :-)

28. 9. 2007 - tak dneska jsem jela na výlet, ale ne jen tak ledajaký, jela jsem do Mladé Boleslavy na svoji první výstavu - konkrétně na Klubovou výstavu teriérů - v kategorii dorost jsem dostala známku VN (velmi nadějná) 3, cestou domů jsme se ještě zajeli podívat na závody agility do Dubence - pár foteček z posledního běhu

21. 9. 2007 - je mi 7 měsíců :-), konečně doplněné odkazy

9. 9. 2007 - dneska jsem se byla podívat v Hradci Králové, jak se povede mým "stájovým" kolegům juniorům v agi závodech - a vedlo se jim opravdu dobře :-) ... taky jsem se tam pořádně vyřádila s kámoškou teriérkou Dreami (ups, takhle se to asi nepíše :-) ) ... a tady pár foteček :-)

21. 8. 2007 - slavím malý výročíčko :-) je mi 6 měsíců :-)), vložen nový odkaz "odkazy", který bude postupně doplněn, zatím je tam pouze banner, za který děkuji Evě z chs Felones (na Luciáše je to prý složitý) :-)

13. 8. 2007 - véééliká novinka :-), o víkendu jsem byla jako obvykle s fousáčkama na závodech, tentokrát v Lounech a páč tam měli i "baby závod", Luciáš se rozhodla, že vyzkouší, co já na "závodní atmosféru" a přihlásila mě - doběhla jsem jako první :-), páč v kategorii do šesti měsíců, jsem byla sama :-)), což ovšem nemění nic na tom, že se mnou Luciáš byla spokojená, páč jsem poslouchala - proč taky ne, když měla v ruce párečky, uzlík, laťky byly skoro na zemi a tunýlky já ráááda :-)))

8. 8. 2007 - zase jsme si šli zaplavat :-) k řece, tentokrát s námi šel i Haky, takže Luciáš měla co dělat, nás uhlídat ... jsme se dneska s kňourem rozhodli, že prostě nebudem poslouchat, že stačí, když je hodný Gordon :-) ... ale všichni jsme se ve zdraví vrátili dom :-))

6. 8. 2007 - dneska jsme podnikli príma výlet - vydali jsme se okouknout zvířátka v ZOO ve Dvoře Králové

21. 7. 2007 - tak dneska je mi přesně 5 měsíců :-)) ... a byla jsem na výletě - v Boleslavi se podívat na výstavě psů a pak v chovatelské stanici z Tau´ri podívat se na štěnda krátkosrstých kolií a anglických buldoků :-)

20. 7. 2007 - dneska jsem byla s Godonem na výletě u řeky ... nějaké fotečky :-)

15. 7. 2007 - tento víkend jsem byla s Hakýskem na závodech agility ve Dvoře Králové, kde jsem se seznámila s príííma čtyřměsíční paterdalkou Kely ... a páč je to teriérka jako já, tak jsme si prííímově zablbly :-) ... pár fotek ze závodů a z hrátek :-))

4. 7. 2007 - byla jsem s ostatníma kámošema agiliťákama na dětském táboře Eldorádo, abychom jim předvedli, jak se cvičí agility ... a páč Hakýska bolí očka, tak jsem naši "rodinu" zastupovala já :-) ... a páč toho ještě moc neumím, tak jsem předváděla, jak se to všechno vlastně mrňata jako já od začátku učí :-)) ... pár foteček :-)

3. 7. 2007 - tak jsem o něco maličko hubenější, lehčí, hladší ... prostě poprvé vytrimovaná :-) - ještě mi sice sem tam nějaký chloupek trčí, ale to se časem poddá :-))

24. 6. 2007 - v sobotu jsem se byla podívat na Kunětické hoře :-)

19. 6. 2007 - Luciášovy první foto pokusy novým foťákem :-)) ... najdete tam ale jen mě, Hackyho a Gordona :-))

11. 6. 2007 - o víkendu jsem byla zase byla na výletě - v Rýzmburku :-)

4. 6. 2007 - páč týdny letí jako voda, tak tu mám povídání o tom co a jak se postupně učím, co umím, co ještě ne ... a tak, prostě: nevytahuju se, rostu :-)

2. 6. 2007 - jůůů, moje první sobota, kdy jsem nebyla "vyhozena" z pelíšku směr nějaké závody - pohoda, klídek, volno :-) ... jen odpoledne jsme zajeli do Lukavice na Den dětí, kde rychnovští agiliťáci předváděli výcvik agility a já jsem jim předvedla, jak se potrhlé štěně učí tunel a slalom :-))

28. 5. 2007 - o víkendu jsem byla na dalším výletě ... u "móóóře" na Rozkoši :-)

27. 5. 2007 - minulý čtvrtek a pátek se v Rychnově konala Bambiriáda, kde byla panička a kluci (a další naši kámoši) předvádět výcvik agility, já tam byla jen jako doprovod (a taky prý abych doma moc nekvílela), tak jsem se jen dívala a fandila ... a pak jsem před všema těma lidičkama, co na nás koukali předvedla jak se učím slalom ... jo jo, za pamlsky já funguju :-) ... můžete kouknout na fotky, které pořídili naši kamarádi Eví a David

 ♣ 21. 5. 2007 - o víkendu jsem byla na svém prvním nejednodenním výletě :-) v Lanžově

20. 5. 2007 - pověděla jsem něco o svých kamarádech :-)

17. 5. 2007 - mám vytvořený svůj rodokmen

12. 5. 2007 - ve fotogalerii se mi objevili nějaké fotečky

11. 5. 2007 - tak dneska si Luciáš (moje panička) usmyslela, že jako první psí holka v její smečce budu mít malé privilegium a budu mít své vlastní stránky ... no ale prý to je taky proto, abych se klukům "nepletla" do jejich skákání, běhání - prostě agilitění, když já jsem ještě mimino a teprvá začínám ... mě chce mít pod kontrolou nebo co :-)